Radca prawny Monika Wieczorek, Warszawa

Ocena

5,0
Dodaj opinię

Monika WieczorekRadca prawny

Wieczorek Kilarska Radcowie prawni i Adwokaci sp.p.
Odpowiada w ciągu 24 godzin
ul. Puławska 2 bud. B, 02-566 Warszawa

Witam na moim profilu. Jeśli trzeba dochodzić Państwa praw lub zostali Państwo oskarżeni o naruszenie, mogę pomóc. Jestem radcą prawnym. Koncentruję swoją praktykę we wszystkich dziedzinach biznesu z naciskiem na pomoc w obszarze własności intelektualnej. Przygotowuję złożone umowy, pomagam chronić tajemnicę firm, dokonuje zgłoszeń dotyczących znaków towarowych. Doradzam startupom, rozwiniętym firmom i autorom z szerokiego spektrum branż. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z warszawskich sądów oraz współpracując z polskimi i zagranicznymi kancelariami prawnymi oraz organizacjami pozarządowymi. Prowadzone przeze mnie na salach sądowych sprawy dotyczyły nieuczciwej konkurencji, przywłaszczenia tajemnic handlowych, naruszenia znaków towarowych, praw autorskich. Pomagam również przedsiębiorcom w prawie gospodarczym, w szczególności w prawie spółek oraz upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Zapraszam do kontaktu.

Inne uwagi: Zdobywam wiedzę od początku swojej pracy zawodowej. Szkoliłam się m.in. w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury, Academy of European Law, Harvard University. Publikuję i komentuję m.in. dla Rzeczpospolitej, Dziennika Gazety Prawnej, Gazety Wyborczej, Newsweek Polska, TVN, TOK FM. Autorka książki "Prawo dla Startupu"

Ocena prawnika

 (5,0 na 5 gwiazdek), 2 opinie

Serdecznie polecam. W krótkim czasie po zadaniu pytania otrzymałam obszerną i bardzo merytoryczną odpowiedź od pani Mecenas.

Rozliczenia

Rozliczanie od sprawy
TAK

Dostępność w tygodniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
9:00 - 11:00
9 - 11

Sprawy przeprowadzone

Mogę pomóc również przy tych sprawach

  • RODO
  • Restrukturyzacja firm
  • Spory z firmami (pozwy, sprawy sądowe, windykacja)
  • Umowy (regulaminy, kontrakty)

Publikacje zobacz wszystkie

Nikola Tesla opuszczał laboratorium Thomasa Edisona mając pusty portfel. Patenty i wynalazki w startup.

Patenty Zapewnienie wyłączności korzystania z innowacyjnych rozwiązań możliwe jest dzięki prawnej ochronie wynalazku patentem. Tu droga prawna jest bardziej skomplikowana niż w przypadku znaków towarowych. Zacznijmy od t…

Chcesz stworzyć jednorożca? Przeczytaj najpierw książkę Mecenas Moniki Wieczorek Prawo dla startupu

..... i zrób to w zgodzie z przepisami.   Budowanie firmy jest procesem składającym się z wielu elementów, z których aspekt prawny przysparza jej twórcom najwięcej trudności. Skomplikowane przepisy i …

Chroń wzory produktów i wynalazki

Jeżeli zajmujesz się wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań musisz zadbać o to, żeby prawnie ochronić wynalazek patentem lub tzw. mały wynalazek prawem ochronnym na wzór użytkowy.   Patent powinien być udzielony na r…

Jak zabezpieczyć tajemnicę firmy?

    Jeśli informujesz o czymś na swojej stronie internetowej lub w social media to chcesz, żeby ta informacja poszła w świat i tu ochrony nie uzyskasz  Jeśli jakąś informację uważasz za istotną, mającą wartość gosp…

Opinie

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Serdecznie dziękuję za szybką odpowiedź pozdrawiam Panią

Odpowiedzi prawnika (wszystkich odpowiedzi: 7)