Pytanie z dnia 27 lipca 2016

Podpisałem z wykonawcą UMOWĘ WSPÓŁPRACY na serwis zarobkowy. Wykonawca nie wywiązał się z umowy (miał na to 45 dni od podpisania umowy) a już mija 3 miesiące od podpisania. Okazało się, że zostałem oszukany ponieważ osoba, której zleciłem wykonanie była nieuczciwa wobec innych. Jak moge odzyskać wpłacone pieniądze i podać te osobę odpowiedzialności karnej?

Szanowny Pani, w celu kompleksowej analizy przedstawionej sytuacji koniecznym jest poznanie treści umowy. Dochodzenie należności jest możliwe m.in. na drodze cywilnej. Proszę o kontakt - mam doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw.

Odpowiedź nr 1 z dnia 27 lipca 2016 09:16 Obejrzało: 377 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Dzień dobry, aby dostosować poradę do Pańskiej sytuacji konieczne jest zapoznanie się z treścią zawartej umowy oraz stanem faktycznym sprawy. W tym celu zachęcam do kontaktu z moją Kancelarią. pozdrawiam Marta Kowalska-Drąg radca prawny tel. 506-370-761

Odpowiedź nr 2 z dnia 27 lipca 2016 10:23 Obejrzało: 374 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Dzien dobry, Po pierwsze należałoby się zapoznać z umową. Moze Pan dochodzić roszczen na drodze cywilnej, czy karnej to mocno wątpliwe- chyba że kontrahent działał z góry powzietym zamiarem nie wywiązania się z umowy.

Odpowiedź nr 3 z dnia 27 lipca 2016 12:27 Obejrzało: 369 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.

Nasz serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Można zmienić pozwolenie na zapis danych w plikach Cookies ustawiając odpowiednie opcje w swojej przeglądarce. Rozumiem