Wynajem lokalu usługowego.

Pytanie z dnia 14 listopada 2020

Dzień dobry.
Zamierzam wynająć lokal usługowy w budynku handlowo usługowych. Planuje użytkować lokal zgodnie z jego obecnym i zaakceptowanym przeznaczeniem i dalej prowadzić w nim
nieuciążliwą działalność gospodarczą jednak o innym kodzie pkd. Czy taka zmianę charakteru prowadzonej dzialnosci trzeba zgłosić do starostwa ?

To zależy co wynika z umowy zawartej ze starostwem, ale raczej nie powinno być problemów, chociaż warto skontaktować się ze starostwem. Zapraszam do kontaktu m.kozlowski@ewslegal.pl tel 531 374 466 radca prawny Marcin Kozłowski.

Odpowiedź nr 1 z dnia 16 listopada 2020 18:52 Zmodyfikowano dnia: 16 listopada 2020 18:52 Obejrzało: 262 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.

Nasz serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Można zmienić pozwolenie na zapis danych w plikach Cookies ustawiając odpowiednie opcje w swojej przeglądarce. Rozumiem